آزمون های تعیین سطح زبان آلمانی

مرکز زبان آلمانی گات

امروزه افراد زیادی به دنبال یادگیری زبان دوم و سوم هستند. شاید به دلیل مهاجرت، ادامه تحصیل، کار و … باشد؛ برای هر یک از این اقدام ها نیاز است که مدرک زبان معتبر داشته باشید. یکی از پرطرفدار ترین و شاید هم مشکل ترین زبان ها بعد از انگلیسی، زبان آلمانی می باشد. گاهی به دلیل دشوار بودن این زبان داوطلبان برای یادگیری آن اقدام نمی کنند. اما با تلاش و پشتکار می توان به بهترین نحو آن را یاد گرفت. پس از رسیدن به سطح مطلوب هم می توانید در آزمون های این زبان شرکت کنید و مدرک معتبری برای دانشگاه ها و یا شرکت های آلمانی ارائه دهید.

جهت آمادگی لازم برای آزمون های زبان آلمانی می توانید مرجع تخصصی زبان آلمانی را انتخاب کنید.

 

آزمون های تعیین سطح زبان آلمانی


چرا باید برای تعیین سطح دانش زبان آلمانی آزمون بدهید؟ 

در واقع برای مهاجرت و ادامه تحصیل و کار در کشور آلمان، به یک مدرک معتبر نیاز دارید. آزمون های مختلفی برای تعیین سطح شما وجود دارند که در ادامه با برخی از آن ها آشنا می شویم. این آزمون ها معمولا در ایران هم برگزار می شوند. به‌طور‌ کلی طبق سطح‌ بندی جهانی و استاندارد رسمی اتحادیۀ اروپا برای توانایی زبان، سطوح A1، A2، B1، B2، C1، C2 برای تعیین سطح هر زبانی استفاده می‌شود.

 

آزمون های تعیین سطح زبان آلمانی


آزمون testdaf زبان آلمانی

آزمون تست داف یکی از بهترین آزمون های بین المللی زبان آلمانی است که برای ورود به دانشگاه های آلمان مناسب می باشد. این آزمون در ۵۳۰ مرکز آزمون در ۱۰۰ کشور مختلف ازجمله ایران انجام می‌ شود. از همین رو می توانید قبل از اینکه به آلمان سفر کنید، مدرک این آزمون را در ایران دریافت کنید. همچنین هم به صورت کاغذی و هم کامپیوتری برگزار می شود. 

 

آزمون های تعیین سطح زبان آلمانی

 

آزمون goteh zertifikat

آزمون گوته زبان آلمانی از آزمون های بین المللی می باشد که برای ارزیابی آلمانی بکار می رود. 
این آزمون در کشور ما هم زیر نظر مؤسسه گوته برگزار می شود و سطوح آن از A1 تا C2 است. شایان ذکر است که آزمون گوته صرفا برای کسانی که دوره های آموزشی را گذرانده اند نیست بلکه همه مختارند که شرکت کنند و با توجه به سطحی که هستند اگر نمره ی مورد نظر را کسب کنند قبول خواهند شد. 


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ