کتاب خود آموز زبان آلمانی

مرکز زبان آلمانی گات

 
در واقع برای یادگیری زبان آلمانی به صورت خود آموز باید کتاب های با کیفیت و مؤثر را انتخاب کنید. در ادامه با برخی از کتاب های با کیفیت زبان آلمانی آشنا می شویم.
 

کتاب آموزش زبان آلمانی Teach Yourself German

برای یادگیری زبان آلمانی باید ابتدا با موضوعات عمومی و گسترده زبان آشنا شویم. 
از جمله صحبت درباره به خود، آب و هوا، مکالمات ابتدایی در حد احوالپرسی، یک آشنایی اولیه و متوسط با بیان احساسات و … بنابراین اگر قصد یادگیری زبان آلمانی را به صورت خود آموز دارید، کتاب Teach yourself German برای شما مناسب خواهد بود. کتاب Teach Yourself German منتشر شده از انتشارات Teach Yourself ، برای افرادی ارائه شده است که زبان آلمانی را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند.
 
 
زبان آلمانی

 

کتاب german language of 128 milion

این مجموعه شامل ۳ کتاب برای آموزش زبان آلمانی قرار داده شده است که زبان آلمان را از ابتدا به شکل الفبای آلمانی تا سطح ییشرفته آموزش می دهد . متن کتاب آموزش زباان آلمانی بسیار ساده و فهم مطالب آن بسیار ساده می باشد .در واقع این ۳ کتاب را می توان به نوعی خود آموز زبان آلمانی دانست. با مطالعه این کتب که متن بسیار ساده به زبان انگلیسی توضیح داده شده به طوری که گویا ترجمه فارسی کتاب آلمانی را مطالعه می کنید .
 

کتاب آموزش آلمانی german demystified

این کتاب که با شعار Practice Make Perfect که با معنی کار نیکو از پر کردن است از انتشارات مک گروهیل به چاپ رسیده یکی از بهترین منابع آموزش زبان آلمانی برای همه ی مردم دنیا به حساب می آید. که در بسیاری از آموزشگاه ها و دانشگاه هایی که زبان آلمانی تدریس می کنند در سرار دنیا این کتاب به عنوان منبعی برای آموزش زبان آلمانی به حساب می آید.
در این کتاب شما:
• اصول گرامری و دانش خود را در ضمینه گرامر زبان آلمانی گسترش می دهید..
• ساختار جملات مشکل تر آلمانی را می آموزید
• با بیش از ۱۰۰ تمرین یادگیری زبان آلمانی را تمرین می کنید
• شما به وسیله این کتاب به راحتی می توانید دامنه لغات زبان آلمانی خود را گسترش داده و به یادگیری هر چه سریعتر این زبان بپردازید.
 

کتاب خود آموز زبان آلمانی

 

کتاب آموزش آلمانی learn german the fast and fun way fASt and fun way series

اگر قصد سفر یا مهاجرت به کشور آلمان را دارید این کتاب بهترین گزینه است. این کتاب، به کمک اصول و نکته‌ های مفید برای مسافران بین ‌المللی به‌ روز شده است. ویرایش سوم این کتاب به عنوان یک کتاب آموزشی مناسب برای بزرگسالان و همچنین برای کودکان منتشر شده است.
کتاب “آموزش زبان آلمانی به روشی سریع و جذاب”، اصول خواندن، نوشتن،‌ درک و صحبت کردن به آلمانی را به مبتدیان می ‌آموزد. این کتاب روال آموزش زبان را با تصاویر کارتونی، بازی ‌های زبان و پازل‌ ها آسان می‌ کند.

قیمت : قیمت ها متفاوت
نویسنده : زبان المانی


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در تلگرام