کتاب زبان B2 SICHER زیشا

مرکز زبان آلمانی گات

کتاب Sicher B2 دومین کتاب از کتاب های زیشر است که توسط دو استاد زبان آلمانی Michela Perlmann-Balme Susanne Schwalb Magdalena Matussek نگارش و تالیف شده است و در انتشارات Hueber کشور آلمان چاپ و انتشار یافته است.
کتاب زیشا B2  دوازده درس کامل شامل  کتاب درس ( Kursbuch ) به همراه  کتاب کار ( Arbeitsbuch  ) و یک  CD حاوی فایل های صوتی می باشد.
سری کتابهای زیشا برای آموزش زبان آلمانی در سطح پیشرفته طراحی شده است و معمولاً در آموزشگاه های سطح کشور پس از سری کتابهای منشن تدریس می شود. کتابهای زیشر با +Sicher B1 شروع شده و به ترتیب با Sicher B2  و  Sicher C1 ادامه می یابد.

 

چرا کتاب SICHER باید بخوانیم؟ 

این کتاب همه ی چهار مهارت زبان، دستور و گرامر را آموزش می دهد. همچنین تمرین های متعددی برای یادگیری زبان آلمانی به شما ارائه می دهد. پس از دوره کوتاهی تسلط کافی را نسبت به این زبان پیدا می کنید.

 

کتاب زبان B2 SICHER زیشا

 

آشنایی با کتاب SICHR B2

کتاب  SICHR B2 و همچنین مجموعه کتاب های  SICHR منبعی مناسب برای یادگیری زبان آلمانی هستند چرا که هم مهارت های چهارگانه و هم مکالمه صحیح را آموزش می دهد. علاوه بر آن یکی از منابع بسیار معتبر برای آزمون های زبان آلمانی می باشد. اگر اهداف والا تری دارید و در حد متوسط زبان آلمانی را یاد گرفته اید، می توانید با این سری از کتاب ها به موفقیت های بیشتری برسید.


قیمت : نامعلوم
نویسنده : نا معلوم


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در تلگرام