برترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی

مرکز زبان آلمانی گات

همان طور که می دانید کتاب های خوب و با کیفیت نقش بسیار خوبی در یادگیری زبان آلمانی دارند و علت آ ن می تواند این باشد که برترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی را افراد بومی، معلمان و اساتید حرفه ای که سابقه ی بالایی دارند تهیه شده است. نکته مهم که باید در نظر داشته باشید این است که از میان هزاران کتاب منتشر شده توسط ناشر های مختلف کدام یک مناسب شما می باشد و در کدام بخش چهارگانه شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن مشکل دارید؟
یافتن برترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی از اصلی ترین مراحل یادگیری آن است. از این رو در این مقاله قصد داریم برترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی را به شما عزیزان معرفی کنیم. همراه ما باشید.
 
 
برترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی
 

کتاب آموزش آلمانی Basic german vocabulary

کتاب basic german vocabulary  از انتشارات Langenscheidt می باشد و جزو بهترین منابع واژه آموزی زبان آلمانی است. ساختار این کتاب به گونه ای است که 2 طبقه بندی برای واژگان دارد که یادگیری زبان آلمانی را موثرتر می کند. نکته ای که در رابطه با این کتاب باید بدانید این است که مجموعه لغات آن از میان 4000 واژه پرکاربرد زبان آلمانی انتخاب شده است و تمام واژه ای کتاب طبق موضوعاتی طبقه بندی شده است که زبان آموز این امکان را دارد تا بخش دلخواهش را یاد بگیرد.
از دیگر مزایای کتاب basic german vocabulary  نمایش نحوه تلفظ واژه ها می باشد به عنوان مثال برای هر واژه نقش دستوری آن هم به کار رفته است. در نتیجه این کتاب یک منبع عالی برای یادگیری واژه های آلمانی محسوب می شود. نکته ی دیگری که باید در نظر داشته باسید این است که این کتاب معنای انگلیسی دارد و چنانچه شما تسلط کافی به زبان انگلیسی نداشته باشید استفاده از آن برایتان دشوار خواهد شد.
 
 
کتاب آموزش آلمانی Basic german vocabulary
 

کتاب آموزش آلمانی German Demystified 

به عبارتی می توان گفت این کتاب متناسب برای تمام سطوح که قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند مناسب است. این کتاب جزو کتاب های کاربردی و مفید با متن ساده زبان انگلیسی می باشد تا از سطوح بسیار مبتدی تا متوسط را آموزش می دهد.
جالب است بدانید که این کتاب شعاری دارد: practice make perfect به معنای کار نیکو کردن از پر کردن است که از انتشارات مک گروهیل به چاپ رسیده است و از بهترین منابع آموزش زبان آلمانی برای همه مردم دنیا محسوب می شود.
در بسیاری از آموزشگاه ها و دانشگاه هایی که زبان آلمانی تدریس می کنند در سراسر دنیا این کتاب منبعی کاربردی برای آموزش زبان آلمانی به حساب می آید.
 
مزایای کتاب German Demystified
• گرامر زبان آلمانی خود را تقویت می کنید.
• یادگیری ساختار جملات مشکل
• دارای 100 تمرین برای یادگیری زبان آلمانی می باشد.
• زبان آموزان با استفاده از این کتاب می توانند دامنه لغات زبان آلمانی خود را افزایش دهند.
 
 
کتاب آموزش آلمانی
 

German for dummiesکتاب آموزش آلمانی

این کتاب یکی از مجموعه های کتاب for dummies  است و سعی دارد که زبان آلمانی را به ساده ترین شکل ممکن به زبان آموزان آموزش دهد تا همه افراد بتوانند زبان آلمانی را یاد بگیرند. این کتاب شرح بسیاری برای هر قسمت گرامری زبان آلمانی دارد و نیز دقت بسیاری بر روی جزئیات داشته است. افراد با مطالعه این کتاب بسیاری از سوالاتشان حل می شود و در ذهنشان باقی می ماند. نکته مهم در رابطه با این کتاب داشتن تسلط کافی به زبان انگلیسی است و از آنجایی که این کتاب توضیحات بسیاری را در هر بخش می دهد باید تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشید تا بتوانید از این کتاب استفاده کنید. این کتاب برای آن دسته از زبان آموزانی که تا حدودی به زبان آلمانی تسلط دارند ممکن است خسته کننده و آسان به نظر برسد.
 
 
 German for dummiesکتاب آموزش آلمانی
 

کتاب آموزش آلمانی deutsch in 30 tagen 

کتاب deutsch in 30 tagen یا german in 30 days کتابی بسیار کاربردی وعالی برای یادگیری زبان آلمانی است که از انتشارات langenscheidet می باشد. این کتاب برای افرادی که می خواهند به صورت خود آموز زبان آلمانی را یاد بگیرند مناسب است. در این کتاب مجموعه ای از متن ها، تمرین ها، جدول واژگان و فایل صوتی وجود دارد که در یادگیری زبان آلمانی بسیار موثر است. دو نکته منفی در این کتاب وجود دارد! اولین نقطه ضعف معرفی عنوان کتاب است که ادعا دارد روند یادگیری زبان آلمانی در این کتاب بسیار بالا است. یاید در مطالعه این کتاب سعی داشته باسید برای هر درس مدت زمان بیشتری را در نظر بگیرید. برای یادگیری مجموع گرامر ها و واژگان هر درس حدود 1 هفته زمان نیاز است. در این کتاب یادگیری زبان طی 30 هفته است تا 30 روز! از دیگر مشکلات این کتاب این است که برای فارسی زبانان، انگلیسی بودن آن است که این امکان وجود دارد روند یادگیری برای زبان آموزانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند مشکل شود.
 
 
کتاب آموزش آلمانی deutsch in 30 tagen
 

کتاب آموزش زبان آلمانی Der grune max

کتاب آموزش زبان آلمانی Der grune max که مخصوص کودکان است و مناسب برای کودکانی است که الفبا زبان مادری خود را به تازگی آموخته اند مناسب است. به عبارتی این کتاب برای کودکان تا سن 11 سال کاربرد دارد. یادگیری زبان آلمانی در این کتاب به گونه ای است که بر روی لغات، گفتار و دستور زبان همزمان کار می کند. این کتاب دارای یک مجموعه کامل است که شامل یک جلد کتاب دانش آموزی، یک جلد کتاب کار و نیز یک سی دی آموزشی است.
از نکات خوب این کتاب این است که زبان آموز می تواند به تمرین های متنوع و طبقه بندی شده با جواب آن ها بپردازد. که این روش باعث می شود هر شخصی بدون نیاز به کلاس آموزشی پاسخ صحیح سوالات را پیدا کند.
 
 
کتاب آموزش زبان آلمانی Der grune max
 
 

کتاب آموزش زبان آلمانی HOREN SPRECHEN 

این کتاب مجموعه ای از چند کتاب آموزشی است که کار اصلی این کتاب تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری است. این کتاب یک سی دی آموزشی همراه دارد که کاربرد آن برای سطوح A,B  است. از ویژگی های این کتاب در سطوح مختلف می توان به یک ساختار هدفمند برای تقویت مهارت های زبانی نو آموزان نیز اشاره کرد.
کتاب آموزش زبان آلمانی HOREN SPRECHEN  مناسب برای بزرگسالان در سطح های مبتدی تا متوسط طراحی شده است که در پایان هر بخش از این کتاب شاهد تمرین هایی هستند که میزان یادگیری زبان آموز را ورد سنجش و امتحان قرار می دهد.
 

قیمت : 200000
نویسنده : نا معلوم


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در تلگرام