کتاب TEACH YOURSELF GERMAN

مرکز زبان آلمانی گات

آموزش زبان آلمانی از طریق کتاب TEACH YOURSELF GERMAN 

وجود کتاب های خوب و با کیفیت نقش بسیار مهمی در یادگیری زبان آلمانی دارد و علت آن می تواند این موضوع باشد که این کتاب ها به واسطه ی افراد بومی زبان کشور آلمان و اساتید مجرب و حرفه ای که سابقه بالایی در این زمینه دارند تهیه شده است.
لازم است بدانید در میان هزاران کتاب نوشته شده برای زبان آلمانی که توسط ناشر های متفاوتی منتشر شده است، کدام یک برای شما مناسب تر است؟شما باید در درجه اول این موضوع را در نظر بگیرید که سطح شما در زبان آلمانی چگونه است؟ در بخش های چهارگانه شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن در کدام مورد ضعف دارید و در کدام قوی هستید؟
برای تهیه کتاب زبان آلمانی این نکته را در نظر داشته باشید که به دنبال کتاب های غیر استاندارد برای دانلود رایگان نباشید چرا که ممکن است اشتباهات زیادی در آن ها وجود داشته باشد که باعث شود شما گمراه شوید.
در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از برترین کتاب های زبان آلمانی به نام TEACH YOURSELF GERMAN صحبت کنیم تا بتوانیم کمکی در یادگیری زبان آلمانی شما عزیزیان کرده باشیم. همراه ما باشید!

 

شماره تماس شعب گات

 

یادگیری زبان آلمانی از طریق کتاب TEACH YOURSELF GERMAN

زبان آلمانی را می توان به شیوه های مختلفی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن های مختلف که می توانید آن ها را بر روی گوشی نصب کنید، گوش دادن به پاکدست های مختلف، وبسایت های آموزش زبان آلمانی، تماشای فیلم های آلمانی و غیره از جمله موارد هایی هستند که به زبان آموزان کمک می کنند یادگیری زبان آلمانی برایشان آسان تر شود. 
از دیگر راه های یادگیری زبان آلمانی خواندن متن های کوتاه است چرا که شما با خواندن یک متن مواردهای مختلفی را به خاطر می سپارید، بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، تقویت گرامر و عبارت و نیز شیوه ی صحیح به کار رفتن کلمات را در جمله ها یاد می گیرید و از مواردی هستند که با خواندن متن به دست می آید. 

 

یادگیری زبان آلمانی از طریق کتاب TEACH YOURSELF GERMAN

 

در رابطه با کتاب TEACH YOURSELF GERMAN

اولین قدم برای یادگیری زبان آلمانی آشنا شدن با موضوعات عمومی و گسترده زبان می باشد، مواردی مانند صحبت در رابطه با خودمان، مکالمات ابتدایی، حال و احوال پرسی و غیره. از این رو اگر قصد یادگیری زبان آلمانی را به صورت خود آموز دارید ما به شما کتاب TEACH YOURSEL GERMAN را معرفی می کنیم. این کتاب منتشر شده از انتشارات TEACH YOURSELF می باشد و مختص افرادی طراحی گردیده است که می خواهتد زبان آلمانی را به عنوان زبان دوم خود یاد بگیرند. کتاب TEACH YOURSELF GERMAN دارای فایل های صوتی و PDF می باشد که به یادگیری زبان آموزان کمک بیشتری می کند.

 

 

یادگیری زبان آلمانی از طریق کتاب TEACH YOURSELF GERMAN

 

سطح آموزشی کتاب TEACH GERMAN YOURSELF

کتاب TEACH GERMAN YOURSELF به زبان آموزان کمک می کند تا زبان آلمانی را به صورت خودخوان و بدون رفتن به کلاس زبان آلمانی را یاد بگیرید. زبان آلمانی به عنوان یکی از دشوارترین زبان ها شناخته شده است که این کتاب به منظور یادگیری و تقویت شما عزیزان منتشر شده است. سطح کتاب TEACH GERMAN YOUESELF از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و به طور کلی می توان گفت که زبان ساده ای هم دارد و گرامر مبتدی زبان آلمانی هم محسوب می شود.

 

سطح آموزشی کتاب TEACH GERMAN YOURSELF

 

 

طبقه بندی کتاب TEACH YOURSELF GERMAN

کتاب TEACH YOURSELF GERMAN شامل 23 درس است که هرکدام از درس ها موضوعات مختلفی را مانند سلام، حال و احوال پرسی، خرید کردن، رستوران رفتن، آب و هوا و غیره را پوشش می دهد. روش تدریس زبان آلمانی در این کتاب به صورتی است که لغات ضروری هر درس از طریق تصاویر و یا توضیحات ساده و همچنین نکات گرامری، تلفظ و WRITING آموزش داده می شود. جالب است بدانید تمرینات جداگانه برای هر بخشی وجود دارد که بسیار متنوع می باشد و زبان آموزان در پایان کتاب نیز پاسخ تمرین ها و نیز Transcript متن Listenting ها را مشاهده خواهند کرد.

 

کتاب Teach yourself German از بهترین خودآموزهای زبان آلمانی است. این کتاب از مجموعه‌ی Teach yourself می باشد که بیش از 50 زبان را پوشش می دهد. طراحی این کتاب مناسب افرادی می باشد که قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند و می‌خواهند آن را بدون نیاز به معلم و رفتن به کلاس و آموزشگاه یاد بگیرند. همچنین در کنار کتاب، فایل‌های صوتی آن نیز قرار دارد که برای تلفظ و همچنین تقویت‌های مکالمه و شنیداری استفاده می‌شود.


قیمت : 28000
نویسنده : نا معلوم


نظرات کاربران

  1. image راضیه

    سلام کاش هزینه قیمت این کتاب ها روهم میگفتید

  1. image میثم راد

    برای فردی که هیچ سر رشته ای از زبان آلمانی نداره کدوم کتاب آلمانی رو پیشنهاد می کنید که از پایه بتونه کمکم کنه؟

ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در تلگرام