برای آمادگی در آزمون گوته چه کتاب هایی بخوانیم؟

مرکز زبان آلمانی گات

اگر می خواهید به کشوری مهاجرت داشته باشید، اولین موضوع مهم یادگیری زبان آن است. 
آزمون گوته زبان آلمانی از آزمون های بین المللی می باشد که برای ارزیابی آلمانی به کار می رود. این آزمون در کشور ما هم زیر نظر موسسه گوته برگزار می شود و سطوح آن از A1 تا C2 می باشد. شایان ذکر است که آزمون گوته صرفا برای کسانی که دوره های آموزشی را گذرانده اند نیست بلکه همه مختارند که شرکت کنند و با توجه به سطحی که هستند اگر نمره ی مورد نظر را کسب کنند قبول خواهند شد. 
اگر قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کشور آلمان را دارید، باید بیشتر با زبان آلمانی و آزمون های آن آشنا شوید. در ادامه با برخی از کتاب های مورد نیاز برای آمادگی در آزمون گوته که جزو معروف ترین آزمون های زبان آلمانی می باشد آشنا می شویم.

 

 

برای آمادگی در آزمون گوته چه کتاب هایی بخوانیم؟

 

کتاب آلمانی Fit fürs Goethe-Zertifikat B2

یکی از کتاب های بسیار کاربردی برای آمادگی در آزمون گوته، کتاب B2 است.
این کتاب شما را با سوالات و ویژگی های آزمون گوته بیشتر آشنا می کند.

 

 Menschen A1.1 کتاب

کتاب هایی با عنوان  Menschen A1.1 مجموعه ای از پکیج ها برای آموزش زبان آلمانی می باشند. 
این کتاب شامل فرآیند های جذاب یادگیری می باشد که توسط آن به راحتی می توانید زبان آلمانی را بیاموزید و با آن آشنا شوید. مطالب آن شامل تصاویر و مواردی از این قبیل می باشد که افرادی با سنین بالای 16 سال و کسانی که در آزمون های زبان آلمانی شرکت می کنند مناسب است و همچنین از کتاب های پر کاربرد در مجموعه گات می باشد.

 

 Menschen A2.1کتاب 

بعد از در نظر گرفتن کتاب Menschen A1.1 با کتاب Menschen A2.1 آشنا می شویم. این کتاب بیشتر به مطالب پایه می پردازد که به شما کمک می کند تا مهارت های خود را در سطح پایه تقویت کنید. 

 

Menschen B1.1کتاب 

پس از اینکه سطح A را گذراندید به سطح B می رسید که می توانید در این سطح از کتاب های  Menschen B1.1 استفاده کنید که برای یادگیری گرامر زبان آلمانی بسیار مناسب است. یادگیری گرامر زبان آلمانی جز مهم ترین بخش ها می باشد و قسمت اصلی آزمون گوته را تشکیل می دهد.

 

 

Menschen B1.1

 

 

 Goethe /OSD Zertifikat B1کتاب

  Goethe /OSD Zertifikat B1کتاب تمرین های مختلفی را در زمینه چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت شنیداری، خواندنی، نوشتن و صحبت کردن را ارائه می دهد که نمونه سوالات آزمون گوته می باشند. با یادگیری این چهار مهارت می توانید نمره ی قابل قبولی را در این آزمون کسب کنید. 

 


قیمت : 0
نویسنده : نا معلوم


نظرات کاربران

  1. image سیروان

    سلام میشه بگید برای آمادگی آزمون OSD آلمانی هم چه کتاب هایی رو باید بخونیم؟

  1. image 78785

    هزینه آزمون گوته آلمان چقدر شده؟؟/////؟

  1. image الهه

    سلام آزمون گوته آسون تره یا osd?

ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در تلگرام