کتاب اشتارتن ویر در یادگری زبان آلمانی

مرکز زبان آلمانی گات

پیدا کردن منابع آموزشی مناسب، یکی از مراحل مهم یادگیری یک زبان غیر مادری می باشد. برای یادگیری زبان آلمانی هم دسترسی به منابع آموزشی با کیفیت کمک زیادی به شما خواهد کرد. برای یادگیری هر زبانی، منابع آموزشی بسیار اهمیت دارند. در واقع یادگیری زبان آسان نیست و زمان می برد تا به  آن تسلط پیدا کنیم. بسیاری از زبان آموزان از منابع با کیفیت و خوبی برای یادگیری زبان آلمانی استفاده می کنند. 


کتاب اشتارتن ویر یکی از کتاب های بروز یادگیری زبان آلمانی می باشد که توسط انتشارات Hueber آلمان تولید شده است. این کتاب اولین بار در سال ۲۰۱۷ چاپ شد و با استقبال روز افزون زبان آموزان، در سراسر آموزشگاه ها در سال ۲۰۱۹ به طور رسمی تدریس می شود. اخیرا در آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران هم این کتاب آموزش داده می شود و تایید شده ی سفارت آلمان می باشد. 

 

 

کتاب اشتارتن ویر در یادگری زبان آلمانی

 

 

معرفی کتاب اشتارتن ویر

 

معنای اسم این کتاب(بیا شروع کنیم)می باشد و برای سطوح مختلف زبان آموزان از جمله A1 ، A2  و B1  طراحی شده است. در این کتاب هم مطالب درسی و هم تمارین ارائه می شوند و شامل ۱۲ درس می باشد که همه مفاهیم را به خوبی برای زبان آموز بیان می کند. بدلیل بروز بودن کتاب اشتارتن ویر، مطالب هم کاملا جدید هستند و هر کدام از دروس با روش های خاصی آموزش داده می شوند. علاوه بر آن، در انتهای هر درس، یک سری تمارین کلاسی و در منزل ارائه گردیده است که باید به آن ها پاسخ دهید تا تسلط خود را در بخش گرامر و... بالا ببرید.

 

 

ویژگی های کلی کتاب اشتارتن ویر

 

کتاب اشتارتن ویر گرامر زبان آلمانی را کاملا دقیق توضیح داده است و مطالب را به صورت برنامه ریزی شده و به ترتیب تدریس می کند. این کتاب همانند دیکشنری های تصویری هم عمل می کند؛ به طوریکه بین تصاویر و کلمات ارتباط برقرار می کند تا در ذهن زبان آموز باقی بماند. همچنین در هر سطحی باشید کلمات زیادی را به شما آموزش می دهد و همانطور که گفته شد در انتهای هر درس تمارینی برای شما در نظر گرفته شده است که با پاسخ به آن ها مسلط تر می شوید.

 

 

کتاب اشتارتن ویر در یادگری زبان آلمانی

 

 

ویژگی های درسی کتاب اشتارتن ویر

 

ساختار کلی کتاب اشتارتن ویر مرتب و دقیق است. در این کتاب ۸۰ واحد برای هر سطح در نظر گرفته شده است که کاملا واضح بیان شده اند. تدریس در این کتاب به صورت مرحله ای است و مطالب متناسب با سبک زندگی جوانان می باشند. در هر بخش که شامل دو صفحه می شود، یک تمرین جزئی ارائه شده که با پاسخ به آن ها آماده مراحل بعدی می شوید. از نظر لغات هم کاملا بروز است و واژگان گسترده ای دارد.

 

 

کتاب اشتارتن ویر

 

 

ویژگی های کتاب تمرین

 

تمریناتی که در این کتاب در نظر گرفته شده اند، مربوط به کلمات، دستور زبان، گفتار و تلفظ می باشند و در اسن تمرینات زبان های مختلف مورد قیاس قرار می گیرند و همچنین در هر بخش کتاب مروری بر لغات و تلفظ آن ها می شود.

 

 
آیا کتاب اشتارتن ویر در یادگیری زبان آلمانی موثر است؟

 

امروزه بسیاری از آموزشگاه های معتبر کشور  از این کتاب برای تدریس استفاده می کنند و با توجه به بروز بودن کتاب اشتارتن ویر مورد توجه بسیاری از زبان آموزان قرار گرفته است. این کتاب طبق قوانین و اصول زبان آموزی طراحی شده است و می توانید به راحتی آلمانی را بیاموزید.


قیمت : 0
نویسنده : نا معلوم


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ