بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان

مرکز زبان آلمانی گات

از آنجایی که امروزه مهاجرت به کشور های اروپایی رایج شده است، زبان آلمانی هم طرفداران زیادی پیدا کرده است. زبان آلمانی یکی از زبان هایی است که علاوه بر آلمان در کشور ‌های اتریش و همچنین بخشی از سوئیس، ایتالیا، بلژیک و لیختن اشتاین صحبت می شود. بیش از 95 میلیون نفر در کشورهای اروپایی به این زبان مسلط اند.
 

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان

 

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران
 

طبقه بندی آموزش به کودکان با توجه به سن و شرایط یادگیری آن‌ها متفاوت از بزرگسالان است. این موضوع به خوبی در آموزش زبان آلمانی به کودکان خود را نشان می‌دهد. شیوه‌های آموزش به کودکان باید علاقه او را به مطالب آموزشی به همراه داشته باشد. همراه کردن آموزش زبان آلمانی به کودکان با سرگرمی، روشی است که در موسسه گات مورد استفاده قرار می‌گیرد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان آشنا شوید.

·        آموزش زبان آلمانی به کودکان

کشور آلمان به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت در اروپا شناخته می‌شود. مهاجرت به صورت تحصیلی یا کاری به آلمان امروزه به شدت مورد توجه قرار گرفته است. تحصیل رایگان به زبان آلمانی در مدارس و دانشگاه‌های این کشور برای افراد خارجی صورت می‌گیرد. آموزش زبان آلمانی به کودکان با هدف ادامه تحصیل در آلمان، طرفداران زیادی دارد. یادگیری آلمانی نه تنها در کشور آلمان بلکه در سایر کشور‌ها همچون سوئیس، اتریش، بلژیک و لوکزامبورگ نیز کاربرد دارد. کودکی دوره حساسی در زندگی افراد به شمار می‌رود که نمی توان با روحیات ظریف کودک به مانند یک فرد بزرگسال رفتار کرد. این تفاوت‌ها در ابعاد مختلف زندگی تاثیر می‌گذارند. برای آموزش زبان آلمانی به کودکان نیز باید از روش‌های ویژه ای استفاده شود. موسسه گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان، اقدام به برگزاری دوره‌های مختصص کودکان می‌کند.

ذهن کودکان به مانند یک صفحه سفید است که با یادگیری درست می‌تواند به خوبی آموزش ببیند. از جمله روش‌های مورد استفاده در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 

·         استفاده از کتاب داستان برای یادگیری آلمانی

یکی از روش‌های آموزشی در موسسه گات برای کودکان، خواندن کتاب داستان به زبان آلمانی است. کودکان همواره علاقه زیادی به شنیدن داستان دارند. از این موضوع می‌توان استفاده کرد و این روش را در کلاس‌های درس نیز پیاده سازی کرد.

در سطوح‌ بالاتر نیز از کودکان برای ایفای نقش شخصیت‌های مختلف داستان کمک گرفته می‌شود. در این صورت زبان آموزان با محتوای درس ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند و یادگیری عمیق تری برای آن‌ها رخ می‌دهد.
 

·         آموزش زبان آلمانی با شعر

حفظ کردن شعر و آهنگ‌های ریتمیک برای کودکان در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد. با توجه به این ویژگی کودکان، از شعر‌های آلمانی برای یادگیری لغات در کلاس‌های درس استفاده می‌شود. از شعر‌های معروف برای سطوح مبتدی می‌توان به شعر‌های حروف الفبا و اعداد اشاره کرد. در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان به طور مستمر شعر‌های آلمانی پخش می‌شود. تکرار این شعر‌های سبب می‌شود که مهارت شنیداری کودکان نیز ارتقا یابد.
 

·         آموزش زبان آلمانی با کارتون

کارتون دیدن امروزه یکی از اصلی‌ترین تفریحات کودکان به حساب می‌آید. به وضوح می‌توان دید که یادگیری زبان در کودکان با کارتون دیدن تقویت می‌شود. پخش کارتون و فیلم‌های آموزشی در کلاس‌های درس موسسه گات نیز یکی از راهکار‌های تدریس است. دیدن کارتون نوعی سرگرمی برای کودکان به حساب می‌آید و آن‌ها از بودن در کلاس درس احساس خستگی نمی‌کنند. پخش این ویدیو‌ها در کلاس درس به عنوان نوعی استراحت با چاشنی آلمانی است.
 

 

 

·         آموزش زبان آلمانی با بازی

ملزم کردن کودکان به ساکن نشستن در کلاس درس کار چندان آسانی نیست. کلاس‌های آلمانی به طور معمول یک الی یک و نیم ساعت به طول می‌انجامند. گاهی اوقات تحمل این مدت زمان طولانی حتی برای بزرگسالان نیز امکان پذیر نیست. موسسه گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان، شیوه ای نوین برای مقابله با این مساله ابداع کرده است. در کلاس‌های آموزشی این موسسه، بازی با درس همراه می‌شود. مدرسین مجرب گات برای یادگیری زبان آلمانی به کودکان، از بازی‌های متنوعی در کلاس درس استفاده می‌کنند. برای مثال بازی قایم موشک یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه افراد در سنین خردسالی است. از این بازی در کلاس آلمانی برای یادگیری اعداد و شمارش استفاده می‌شود. همراه بودن بازی با درس، حس کسل بودن و خواب آلودگی را از کودکان دور می‌کند. در این شرایط آموزش آلمانی برای آن‌ها به مانند یک سرگرمی تلقی می‌شود و با هیجان آن را دنبال می‌کنند.
 

·         بسته‌های آموزش زبان غیر حضوری

استمرار در زبان آموزی برای اینکه نتیجه خوبی را با خود به همراه داشته باشد؛ الزامی است. موسسه گات با هدف استمرار در امر آموزش زبان آلمانی به کودکان، بسته‌های جامع آموزشی تولید می‌کند. محتویات این پکیج‌های آموزشی متناسب با سن کودک طراحی شده است. ویدئو‌های آموزشی این بسته‌ها در زمان‌های فراغت کودکان، انتخاب مناسبی برای پخش در منزل به حساب می‌آیند. فلش کارت‌ها نیز یادگیری لغات را در کودکان تثبیت می‌کنند. استفاده مکرر از فلش کارت‌ها، کودک را به هر دو زبان فارسی و آلمانی مسلط می‌کند.
 

·         یادگیری کلمات به طور تصویری

یادگیری لغت در آموزش زبان دوم حرف اول را در بین مهارت‌های گوناگون می‌زند. در موسسه گات برای رسیدن به تسلط در لغات آلمانی، از دیکشنری تصویری برای کودکان استفاده می‌شود. دیکشنری تصویری با به همراه داشتن تصاویر و نحوه نگارش املایی واژگان، آموزش را به طور عمیق در ذهن کودکان شکل می‌دهد. حافظه تصویری قوی کودکان به آن‌ها در یادگیری لغات کمک بسزایی می‌کند.

 

اساتید و مدرسین خبره زبان آلمانی برای کودکان
 


 

استاتیدی که در آموزشگاه ها به تدریس زبان آلمانی می پردازند، باید به خوبی تسلط داشته باشند. اساتید زبان آلمانی، نقش مهمی در یادگیری دارند. چرا که با روش های مختلف سعی دارند تا بهترین آموزش را ارائه دهند. زبان آموزان همگی تحت تأثیر اساتید خود قرار می گیرند و ساعات زیادی را با آن ها می گذرانند. اما این که مدرس زبان چه خصوصیاتی باید داشته باشد، بستگی به ویژگی ‌های شخصیتی تا تحصیلات و تجارب اساتید دارد. همه تصور می کنند که مهم ترین ویژگی اساتید برتر آلمانی دانش او می باشد؛ در حالی که مهم ترین مسئله این است که بتوانند این دانش را با روش های جذابی تدریس کنند. این موضوع به مهارت های ارتباطی و اجتماعی آن ها باز می گردد. یک معلم خوب اگر متوجه شود که زبان آموزی مطلب را درک نکرده است، به شیوه ی دیگری برای او بیان می کند و محیط کلاس او کاملا برای یادگیری مناسب است


استفاده از منابع معتبر برای آموزش زبان آلمانی
 


 

پیدا کردن منابع آموزشی مناسب، یکی از مراحل مهم یادگیری یک زبان غیر مادری است. برای یادگیری زبان آلمانی هم دسترسی به منابع آموزشی با کیفیت کمک زیادی به شما خواهد کرد. برای یادگیری هر زبانی، منابع آموزشی بسیار اهمیت دارند. در واقع یادگیری زبان آسان نیست و زمان می برد تا به یک زبان غیر مادری تسلط پیدا کنیم. بسیاری از زبان آموزان از منابع با کیفیت و خوبی برای یادگیری زبان آلمانی استفاده می کنند

 

بهترین کتاب گرامر زبان آلمانی
 

استفاده از بهترین متدهای روز دنیا برای آموزش زبان آلمانی به کودکان
 


انتخاب بهترین متد یادگیری زبان آلمانی بستگی به استاد دارد. اهداف و انتظارات را از یادگیری این زبان مشخص کنید تا بتوانید با برنامه ریزی دقیق به آن ها برسید. در حین تدریس زبان آلمانی فقط به یک موضوع نپردازید، بلکه همه ی جوانب و مهارت های زبان آموزی را در نظر بگیرید تا به بهترین نحو به اهداف خود برسید.
 

آموزش زبان آلمانی همراه سرگرمی به کودکان
 


برای اینکه کودکان بهتر با یادگیری این زبان ارتباط برقرار کند، باید آموزش همراه با بازی و سرگرمی همراه باشد. آموزش زبان دوم به کودکان، باعث می شود که اعتماد به نفسشان افزایش پیدا کند. در مطالعات صورت گرفته، مشخص شد که بهترین سن برای یادگیری زبان دوم قبل از دوره ی دبستان می باشد که با شروع یادگیری در این سن، هم سرگرمی برای این افراد محیا می شود و هم باعث رشد سالم کودکان می شود.
 

شرکت در کلاس‌های بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان
 


موسسه گات با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه آموزش زبان آلمانی، خدماتی با کیفیت بالا به زبان آموزان ارائه می‌دهد. با توجه به حساسیت سنی کودکان، یادگیری برای آن‌ها باید با روش‌های منحصر به فردی انجام شود. در موسسه گات با تکیه بر تجربیات مدرسین مجرب این مجموعه، دوره‌های تخصصی آموزش زبان برای کودکان برگزار می‌شود. همراه شدن کودکان با افراد هم سن و سال خودشان، روند یادگیری را در آن‌ها تسریع می‌کند. برای اطلاع از زمان بندی کلاس‌ها و ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی برای کودکان، می‌توانید به وب سایت گات مراجعه کنید.


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ