پکیج های غیر حضوری زبان های خارجی

مرکز زبان آلمانی گات

پکیج های ویدیویی آموزش زبان آلمانی برای آن دسته از افرادی که می خواهند در کلاس های حضوری شرکت نداشته باشند گزینه بسیار مناسبی است. پکیج های ویدیویی مرکز زبان گات به شما این امکان را می دهد که در خانه و بدون نیاز به کلاس پکیج هر زبانی را که بخواهید تهیه کنید.

 

شما می توانید در خانه و یا در کلاس های آموزشی شرکت کنید و به یادگیری زبان مورد علاقه خود بپردازید. آموزش در خانه از طریق پکیج های ویدیویی مرکز زبان گات مزایایی ر ا به همراه دارد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم!

 

پکیج های ویدیویی آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه گات

 

معرفی 10 پکیج آموزش زبان آلمانی (تصویری)
 

یادگیری زبان آلمانی به طور خود آموز با کمک پکیج آموزش زبان آلمانی امکان پذیر می شود. اگر شما هم شیفته آموزش زبان آلمانی هستید؛ می توانید به صورت خود آموز نیز این زبان جدید را یاد بگیرید. وجود منابع گوناگون در اینترنت و فروشگاه های کتاب فروشی ممکن است شما را سر درگم کند. برای یاد گرفتن خود آموز این زبان اولین گام انتخاب منبع درست و داشتن برنامه ریزی است.

پکیج آموزش زبان آلمانی منبعی کاربردی و کامل در مسیر یادگیری به حساب می آید. برای این که بتوانید از بین محصولات گوناگون موجود در بازار انتخاب درستی داشته باشید؛ در این مقاله 10 پکیج آموزش زبان آلمانی را به شما معرفی می کنیم.

 


 

 

مقاله پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

 

 

 

آموزش خود آموز زبان آلمانی
 

آموختن زبان آلمانی شاید در نگاه اول سخت به نظر برسد. روش های مختلفی برای یادگیری این زبان وجود دارد. شما می توانید حتی به صورت خودآموز نیز مهارت خود را در زبان آلمانی تقویت کنید. امروزه پکیج های آموزشی متنوعی برای آموزش زبان های خارجی وجود دارد. محتوای تصویری و صوتی همچون یک کلاس آموزشی عمل می کند و امکان تمرین مداوم را برای شما فراهم می سازد. از پرکاربردترین پکیج های آموزش زبان آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 

1.      پکیج آموزشی موسسه گات
 

اگر زمان کافی برای شرکت در کلاس های آنلاین و حضوری را ندارید؛ پکیج آموزش زبان آلمانی گات انتخابی مناسب برای شما است. شما می توانید با استفاده از این پکیج ها در مدت زمان کوتاهی به سطح B1 برسید. پکیج germanA1-1 در 6 جلسه طراحی شده است و به طور کامل تمامی مباحث را پوشش می دهد. بعد از اتمام این دوره می توانید پکیج germanA1-2 خریداری کنید. شما با صرف هزینه بسیار کم تر نسبت به کلاس های آنلاین آموزش زبان، می توانید به خوبی مهارت خود را ارتقا دهید. بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید از محتویات دوره آموزشی استفاده کنید.

خرید پکیج آموزشی موسسه گات به شما کمک می کند تا مهارت کافی را در گرامر به دست آورید. در صورتی وجود مشکل در یک مبحث خاص می توانید چندین بار آن را تکرار کنید تا به خوبی آن را یاد بگیرید. پکیج زبان آلمانی موسسه این امکان را برای شما فراهم می کند تا همواره بتوانید آموزش خود را دنبال کنید. برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات دوره ها و خرید پکیج تصویری موسسه گات می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید.

 

پکیج آموزشی موسسه گات
 

2.      پکیج آموزش زبان آلمانی آلمانی کورس
 

با خرید پکیج آموزشی مجموعه آلمانی کورس می توانید برای آزمون های بین المللی خود را آماده کنید. آلمانی کورس در پکیج های آموزشی خود تمامی سطوح از A1 تا C1 را پوشش داده است. شما می توانید آموزش خود را به طور پایه ای و از ابتدا با این منبع آغاز کنید. موزیک ویدئو و فیلم های آلمانی با زیر نویس در این پکیج گنجانده شده است. خرید این محصول به شما کمک می کند تا مهارت خود را در مکالمه و تلفظ واژگان نیز ارتقا دهید.

 

مقاله پیشنهادی: بهترین شهر آلمان برای پناهندگی


 

3.      پکیج زبان آلمانی ملک پور
 

برای یادگیری سریع زبان آلمانی می توانید از پکیج آموزشی ملک پور استفاده کنید. اساتید مجرب و با تجربه این مجموعه، منبعی غنی از نکات مهم را در این پکیج ها به شما آمورش می دهند. بعد از خرید پکیج، پشتیبانی 6 ماهه نیز بر روی محصولات این مجموعه وجود دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید آن را با تیم پشتیبانی مجموعه در میان بگذارید. به روزرسانی مطالب دوره به طور پیوسته رخ می دهد و محتوای آپدیت شده نیز به شما ارسال می شود.
 

4.      پکیج زبان آلمانی فرید لینگو
 

با کمک پکیج زبان آلمانی فریدلینگو می توانید با یک برنامه دقیق آموزش خود را پیش ببرید. این پکیج یک برنامه ریزی 10 هفته ای دارد. شما در این مدت زمان می توانید مطالب کاربردی و مفیدی از زبان آلمانی را به طور خود آموز یاد بگیرید. به جای چندین سال رفت و آمد به آموزشگاه زبان آلمانی، در عرض 2.5 ماه می توانید در منزل مهارت خود را در زبان آلمانی ارتقا دهید.
 

5.      پکیج زبان آلمانی Alemani
 

برای دستیابی به منبع ویدئویی کامل برای آموزش زبان آلمانی تا سطح C1 می توانید از پکیج زبان آلمانی Alemani استفاده کنید. در این پکیج فهرستی کامل از لغات به همراه جملات کاربردی برای هر یک وجود دارد. آرتیکل واژگان نیز مشخص شده است و برای یادگیری از سطوح مبتدی نیز می توان از این پکیج استفاده کرد. افعال آلمانی نیز بر اساس کاربرد و حروف اضافه خود در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته اند. پکیج به طور کلی از A1 تا C1 به فروش می رسد و امکان فروش سطح به سطح آن وجود ندارد.

 

زبان آلمانی Alemani

 

مقاله پیشنهادی: جملات عاشقانه آلمانی با تلفظ


 

6.      پکیج زبان آلمانی فوناتیم
 

موسسه فوناتیم آموزشی جامع و کاربردی را در پکیج های زبان آلمانی خود در اختیار شما قرار می دهد. شما در طی 131 جلسه آموزش می توانید مهارت خود را در زبان آلمانی تقویت کنید و به سطح B1  برسید. آموزش هایی برای گرامر و نکات دستوری نیز به زبان فارسی در این پکیج گنجانده شده است. با توجه به اهمیت زیاد جمله سازی در مکالمه و نگارش، به طور مستقل 100 جلسه برای ارتقای این مهارت در نظر گرفته شده است.
 

7.      پکیج زبان آلمانی دیمو لینگو
 

پکیج آموزش زبان آلمانی دیمولینگو، تمامی دروس کتاب starten wir را پوشش می دهد. در تدریس ویدئویی تمامی نکات مهم دروس ذکر می شود. در این پکیج به صورت خط به خط تدریس صورت می گیرد و شما می توانید مهارت خود را در این زبان ارتقا دهید. پکیج زبان آلمانی دیموند برای یادگیری سطوح A1  تا B1 آلمانی کاربرد دارد. در پکیج آموزشی دیموند به سوالات و اشکالات متداولی که ممکن است حین آموزش برای شما پیش بیاید نیز پرداخته شده است.
 

8.      پکیج زبان آلمانی سیاه پوش
 

به منظور کاهش هزینه های شرکت در کلاس های آموزش زبان، پکیج آموزش زبان سیاه پوش طراحی شده است. شما می توانید با خریداری این پکیج در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید. برای تقویت هر چهار مهارت این پکیج آموزشی کاربرد دارد. علاوع بر تدریس مطالب درسی، به طور جداگانه فایل های صوتی در این مجموعه گرد آوری شده است. برای تمرین روزانه لیسینینگ می توان از این محتواهای صوتی استفاده کرد. تدریس در این پکیج با متدهای اختصاصی و با کیفیت بالا است.

 

مقاله پیشنهادی: کلاس آنلاین آلمانی

 


 

9.      پکیج زبان آلمانی موسسه زبان مستر
 

اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید؛ پکیج آموزش زبان آلمانی زبان مستر انتخاب مناسبی برای شما است. در این دوره آموزشی بر روی لغات و تلفظ صحیح آن ها تمرکز زیادی می شود. شما می توانید با این پکیج به خوبی کلمات را از سطح A1 تا C1 به خوبی یاد بگیرید. از این پکیج می توان به عنوان جامع ترین دوره آموزش زبان آلمانی به صورت خود آموز یاد کرد.
 

 

پکیج زبان آلمانی موسسه زبان مستر

 

10.      پکیج زبان آلمانی جرمن ترم
 

موسسه جرمن ترم شهرتی دیرینه در زمینه برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی دارد. این مجمموعه برای دسترسی همگانی به مطالب آموزشی خود، دوره هایی به صورت پکیج خود آموز طراحی کرده است. شما با خرید پکیج آموزش زبان آلمانی جرمن ترم می توانید در زمان کوتاهی برای آزمون های بین المللی آمادگی لازم را کسب کنید. هم اکنون پکیج های آموزشی کتاب های Menschen، Starten wir و زیشا این مجموعه، با تخفیف 40 در صدی به فروش می رسند.

 

مزایای پکیج های غیر حضوری آموزش زبان آلمانی

 

•       اگر هزینه ی شرکت در کلاس های حضوری را ندارید می توانید برای آموزش زبان آلمانی از پکیج های ویدیویی استفاده کنید چرا که هزینه مناسب تری نسبت به کلاس های حضوری دارد.

•       شما می توانید در خانه، محل کار، مسافرت و غیره از این پکیج ها استفاده کنید، حتی در مناطق دور افتاده که کلاس زبان ندارند استفاده از این پکیج های ویدیویی کاربر خوبی دارد.

•       زمان استفاده از پکیج های ویدیویی به عهده افراد است و لازم نیست راس ساعت تعیین شده ای در کلاس حضور داشته باشید.

•       شما می توانید از طریق پکیج های ویدیویی مرکز زبان گات که برای تمامی سطوح می باشد به یادگیری زبان بپردازید و برای دوره یا یادآوری به آن ها مراجعه کنید.

 

 

مزایای پکیج های ویدیویی آموزش زبان آلمانی
 


مقاله پیشنهادی: بهترین فیلم ها و سریال های آلمانی برای یادگیری زبان آلمانی

 

 

یادگیری زبان مورد علاقه خود در منزل با پکیج های غیر حضوری

 

تفکر بسیاری از افراد این است که برای یادگیری زبان حتما باید در کلاس های حضوری شرکت داشته باشند و در منزل امکان یادگیری زبان وجود ندارد اما این طور نیست. شما می توانید از طریق پکیج های ویدیویی مرگز زبان گات در منزل مانند کلاس ها و آموزشگاه ها زبان مورد علاقه خود را آموزش ببینید.

 

جالب است بدانید که تحقیقات انجام شده نشان می دهد که افراد بسیاری نتیجه ی بسیار خوبی از پکیج های ویدیویی گرفته اند چرا که این افراد سعی دارند خودشان تمرین های مکرر داشته باشند و همین موضوع باعث یادگیری مطلوب می شود.

 

در پکیج های ویدیویی مرکز زبان گات از بهترین متدهای آموزشی روز دنیا برای یادگیری زبان استفاده شده است و علاوه بر این پکیج های ویدیویی به روز رسانی می شوند که نیاز های زبان آموزان را برآورده می کند.

 


زمان انتخاب پکیج های ویدیویی زبان آلمانی به چه مواردی توجه داشته باشیم؟

 

شما همان اندازه که انتخاب استاد و مرکز زبان برایتان اهمیت دارد انتخاب پکیج های ویدیویی هم باید برایتان مهم باشد. امروزه یاد گیری زبان به ویژه زبان نگلیسی به یک نیاز تبدیل شده است از این رو اساتید و مدرسین غیر ایرانی تصمیم به ارائه پکیج های ویدیویی گرفته اند و شما باید بدانید که بسیاری از این پکج های ویدیویی روند آموزشی مناسب و اصولی را ندارند و نمی تواند نتیجه مطلوبی را از یادگیری زبان برای شما داشته باشد. به همین دلیل لازم است بتوانید پکیج های ویدیویی مناسبی را انتخاب کنید تا نتیجه مطلوبی را به دست آورید! شما باید در انتخاب پکیج های ویدیویی میزان اعتبار مجموعه، فروشگاه ارائه دهنده پکیج های ویدیویی، اطمینان از بهره مندی ابزارهای آموزشی مختلف را در نظر بگیرید.

 

 پکیج های ویدیویی آموزش زبان آلمانی

 


در این مورد شما می توانید از پکیج های ویدیویی آموزشگاه زبان گات که در ایام کرونا آموزشگاه ها بسته شده و امکان یادگیری زبان به صورت حضوری نیست، گات برای شما پکیج های جامع یادگیری زبان آلمتنی و دیگر زبان ها را را طراحی کرده است. شما عزیزان می توانید با تهیه این پکیج ها کلاس خصوصی در منزل رو تجربه کنید و زبان مورد نظرتون رو یاد بگیرید و در این ایام هم پیشرفت داشته باشید. همچنین درصورت بروز هر سوالی شما می توانید به صورت آنلاین توسط پلتفرم اختصاصی پشتیبانی شوید.

 

مقاله پیشنهادی: ارزان ترین راه های سفر به آلمان

 

 

 

سخن پایانی
 

شما با خرید پکیج آموزش زبان آلمانی می توانید در مدت زمان کوتاهی به مهارت بالایی در این زبان دست یابید. پکیج آموزشی محتوای آموزشی با کیفیت بالا و برنامه ای فشرده در اختیار شما قرار می دهد. در مدت زمان کوتاهی می توانید به طور خود آموز از محتوای این دوره ها به خوبی بهره ببرید. موسسه گات یکی از بهترین پکیج های آموزش زبان آلمانی را ارائه می دهد. این مجموعه از اساتید برجسته و حرفه ای خود برای تدوین و تهیه پکیج کمک گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پکیج آموزش زبان می توانید به وب سایت موسسه گات مراجعه کنید.
 

سوالات متداول

 

1. آیا برای افراد مبتدی استفاده از پکیج آموزشی موسسه گات توصیه می شود؟
 

بله؛ محتوای این دوره ها به طور کامل تمامی موارد را پوشش می دهند. شما می توانید برای شروع یادگیری خود از این منبع استفاده کنید.

 

2. آیا می توان از خارج از کشور نیز پکیج آموزشی را خریداری کرد؟
 

بله؛ موسسه گات خدمات خود را برای زبان آموزان در سرتاسر دنیا ارائه می دهد. حتی اگر هم اکنون نیز ساکن آلمان باشید؛ می توانید از این پکیج استفاده کنید.

 

3. آیا می توان در گوشی نیز محتوا های ویدئویی پکیج آموزش زبان آلمانی را تماشا کرد؟
 

موسسه گات با هدف آموزش مداوم و پیوسته پکیج زبان آلمانی خود را طراحی کرده است. شما حتی در محل کار و سفر نیز می توانید به یادگیری خود ادامه دهید.

 

4. خرید پکیج آموزش زبان آلمانی چه مزایایی دارد؟
 

اگر می خواهید با هزینه ای کم مهارت خود را در زبان آلمانی تقویت کنید؛ پکیج های آموزشی انتخابی مناسب به شمار می روند. شما با خرید پکیج آموزشی موسسه گات می توانید به طور خود آموز یادگیری این زبان را دنبال کنید. صرفه جویی در وقت و هزینه از مزایای این پکیج ها هستند.

 

 

 

 


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ