پکیج غیر حضوری

مرکز زبان آلمانی گات


آموزش زبان با پکیج های غیر حضوری، این امکان را می دهد که در خانه به یادگیری بپردازیم. استفاده از اساتید مجرب در این دوره ها، به کیفیت آن ها می افزاید. در ابتدا هیچ کس تصور نمی کرد که روزی این پکیج ها جایگزین خیلی از کلاس ها شوند و به این سطح برسند؛ چرا که این پکیج ها کیفیت چندانی نداشتند و فقط در حد مبتدی نیاز های داوطلبان را بر طرف می کردند. 

برای اطلاعات بیشتر از پکیج های غیر حضوری در این مقاله همراه ما باشید.

 

 

پکیج غیر حضوری

 


یادگیری زبان مورد علاقه با پکیج غیر حضوری

 

اگر زبان مورد علاقه تان را توسط این پکیج ها یاد بگیرید باید انگیزه ی بیشتری داشته باشید. همه ی این منابع در یادگیری شما مؤثرند اما همه چیز به تلاش و پشتکار خود شما باز می گردد. اینکه بعد از یادگیری گرامر، کلمات، اصطلاحات و... زمانی را صرف دوره و تمرین کنید، باعث می شود مطالب در ذهنتان بمانند. یادگیری هر زبانی با هر روشی نیاز به تلاش خود شما دارد. 

 

 

یادگیری زبان مورد علاقه با پکیج غیر حضوری

 

 

اساتید پکیج های غیر حضوری

 

اساتید مجرب، همانطور که در کلاس های حضوری تدریس می کنند، در پکیج ها هم مطالب را ارائه می دهند. در این دوره ها اساتید برتر و با تجربه در ارتباط با شما هستند. همچمین این اساتید بهترین اساتید آموزشگاه بوده اند و همگی در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری می باشند. در سطوح پیشرفته تر اساتید Native آموزش می دهند و اساتید این دوره ها در دانشگاه های برتر مدرک خود را دریافت کرده اند و کاملا مسلط هستند.

 

 

پکیج های غیر حضوری

 

هزینه پکیج های غیر حضوری

 

هزینه پکیج های غیر حضوری متغیر است و بستگی به زبان انتخابی زبان آموز و سطح او دارد از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای پکیج های غیر حضوری اختصاص داد. همچنین هزینه این پکیج ها سالانه تغییر خواهد کرد. جهت اطلاع از قیمت ها  و مشاوره می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ