کلاس و دوره فشرده زبان آلمانی

مرکز زبان آلمانی گات

برخی قصد دارند که در مدت زمان کوتاهی زبان آلمانی را یاد بگیرند. از همین رو بسیاری از آموزشگاه ها دوره های فشرده را به این زبان آموزان پیشنهاد می کنند. به کمک این دوره ها می توانید در کوتاه ترین زمان به بهترین نحو زبان آلمانی را فرا بگیرید. این دوره هابه صورت کاملا متنوع و در سطوح متفاوت و با تنوع ساعات بسیار بالا در حال ارائه است.

 

کلاس و دوره فشرده زبان آلمانی

 

ارائه دوره ها و کلاس های زبان آلمانی

در کلاس های فشرده زبان آلمانی، حضور مکرر زبان آموز (تقریبا هر روز) باعث پیشرفت روز افزون او می شود. تعداد حاضرین هم معمولا به شکل دوره های نیمه خصوصی و گاها به شکل دوره های گروهی می باشد. در این کلاس ها اکثر فعالیت زبان آموز در کلاس است و نیازی به فعالیت در خانه ندارد. 

 

نحوه برگزاری دوره فوق فشرده زبان آلمانی

زمان تشکیل دوره های فشرده در آموزشگاه به شما اطلاع داده می شود و در یک هفته روزهای زیاد و پشت سر هم را شامل می شوند. تمرین و تکرار در این شیوه از یادگیری بسیار مؤثر است. برای اطلاع از نحوه برگزاری کلاس و ساعت آن ها می توانید با مشاوران مجموعه گات در ارتباط باشید.

 

نحوه برگزاری دوره فوق فشرده زبان آلمانی

 

نحوه آموزش دوره های زبان آلمانی

نحوه ی آموزش و تدریس زبان آلمانی برای زبان آموزان بسیار اهمیت دارد. اگر آگاهی لازم را داشته باشیم می توانیم در مسیری مناسب قرار بگیریم و با برنامه ریزی پیش برویم.

اساتید زبان با بهترین شیوه ی تدریس، زبان آموزانی قهار تر به جامعه تحویل می دهند و همین روش تدریس است که مدرسان را مورد تأیید قرار می دهد. محیطی شاد و آرام می تواند زبان آموزان را به خود جذب کند؛ چرا که یادگیری زبان غیر مادری جذابیت چندانیندارد و این خود ما هستیم که می توانیم یادگیری را خوشایندتر کنیم.

 

حال سؤال پیش می آید که چگونه در یادگیری و آموزش آگاه تر شویم؟

یکی از رایج ترین راه ها تماشای فیلم ها و خواندن کتاب های آلمانی است که منابع خوبی برای یادگیری هستند. 

تمرین هایی که به صورت گروهی انجام می شوند بیشتر و بهتر در ذهن زبان آموزان شکل می گیرند. علاوه بر آن محیطی پر انرژی وشاد انگیزه ی بیشتری به آن ها می دهد.

یکی از مهم ترین کار ها در یادگیری این است که در حین آموزش گرامر باید با تمرین و تکرار، مطلب را برای زبان آموز ساده تر وشیرین تر کنیم تا در ناخودآگاهش ثبت شود.

 

تعیین سطح غیر حضوری زبان آلمانی

برای همه ی کلاس ها چه حضوری و چه غیر حضوری تعیین سطح صورت می گیرد. در واقع این کار برای این است که شما در کلاس هم سطح خود قرار بگیرید. در آموزش مجازی اساتید برتر آموزشگاه ها انتخاب می شوند؛ چرا که این اساتید راحت تر می توانند با زبان آموز حتی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند.


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ