بهترین سایت های آموزش زبان آلمانی

مرکز زبان آلمانی گات

موسسه آموزش زبان گات با بیش از ده سال فعالیت در حوزه‌ی آموزش زبان به ویژه آموزش زبان آلمانی یکی از قدیمی‌ترین‌ها و بهترین‌ها در این عرصه می‌باشد. آموزشگاه زبان گات تا کنون بیش از 10 هزار زبان آموز موفق از سرتاسر ایران داشته است، این موسسه علاوه بر برگزاری کلاس‌های حضوری برگزار کننده کلاس‌های آنلاین توسط اساتید با سابقه و مجرب نیز می‌باشد؛ شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های حضوری آموزش زبان آلمانی گات از آموزش زبان آلمانی لذت ببرید و راه یادگیری را برای خود آسان‌تر کنید و همچنین اگر پر مشغله هستید از طریق شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی گات می‌توانید به سطح مورد نظر خود برسید.

زندگی انسان امروزی با تکنولوژی بسیار عجین شده‌ و وابستگی ما به تلفن همراه و تلویزیون و ... انکار ناپذیر است، پس اگر در حال یادگیری زبان آلمانی هستید و می‌خواهید دانش زبانی خود را ارتقا دهید بهتر است مقداری از زمان خود را در هنگام استفاده از تلفن همراه و سوشیال مدیا به یادگیری زبان آلمانی اختصاص دهید و یا اگر به طور کلی با تلفن همراه و دنیای مجازی راحت‌تر هستید از کلاس‌های آموزش زبان آنلاین گات بهره ببرید. در ادامه لیستی از سایت‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی برای استفاده در دوران فراغتتان ارائه شده است:

 

سایت‌ های جامع آموزش آنلاین زبان آلمانی

 

سایت‌های جامع آموزش آنلاین زبان آلمانی


سایت های بسیاری در حوزه آموزش زبان آلمانی فعالیت می کنند که بهترین های آنها در ادامه عنوان شده اند تا زبان آموزان عزیز بتوانند به راحتی زبان خود را تقویت کنند.
 

1.      Deutsche Welle
 

سایت Deutche Welle یکی از جامع‌ترین و بهترین سایت‌ها برای آموزش زبان آلمانی در تمامی سطوح می‌باشد و هر نوع محتوایی اعم از پادکست، ویدیو و مقاله را می‌توانید در سایت دویچه وله پیدا کنید؛  مقالات با موضوعات بسیار متفاوتی در دویچه وله وجود دارند و دایره واژگانی شما را می‌‌توانند در مباحث مختلف گسترش دهند.

 

2.      Goethe
 

سایت گوته متعلق به همان موسسه مشهور است که آزمون‌ های زبان آن در ایران نیز برگزار می‌شود، این سایت رایگان با محتوای فرهنگی آموزشی خود یکی از گزینه‌های مناسب برای مطالعه‌ی زبان آموزان آلمانی می‌تواند باشد.

 

3.      Deutsch Akademie
 

یکی از بهترین سایت‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی رایگان در تمامی سطوح با تمرینات بسیار است که هر چهار مهارت شما را در زبان آلمانی ارتقا می‌دهد.

 

4.      Deutsch lernen
 

دویچ لرنن همانند سایت‌های پیشین رایگان و برای تمامی سطوح است اما بخش پیشرفته‌ی آن جامع‌تر است و برای زبان آموزان سطوح پیشرفته کاربردی‌تر می‌باشد، شما می‌توانید در این سایت با متون طنز آلمانی هم آشنا شوید.

 

5.      Memrise
 

برای بهتر صحبت کردن زبان آلمانی علاوه بر دانستن گرامر نیازمند دانستن لغات بسیاری هستید، از سایت Memrise برای یادگیری لغات بیشتری می‌توانید استفاده کنید.

 

6.      Karambolage
 

ویدیوهایی به سبک نمایش تلویزیونی کوتاه در این وبسایت قرار دارند که ارتباط بین زبان‌های آلمانی و فرانسوی را بررسی می کنند و شباهت‌ها، تفاوت‌ها، کلمات و عبارات رایج و اصطلاحات موجود در فرهنگ این دو کشور را به نمایش می‌گذراند. هر ویدیو آن حداکثر ۱۰ دقیقه است و به صورت آنلاین پخش می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: بهترین روش آموزش زبان آلمانی 0 تا 100 رایگان

 

 

بهترین دیکشنری‌های آنلاین آلمانی

 

بهترین دیکشنری‌های آنلاین آلمانی



استفاده از دیکشنری مناسب می تواند باعث روند صعودی در پیشرفت زبان آموز شود ، پس اگر به دنبال یادگیری هر چه سریعتر زبان هستید استفاده از یک دیکشنری خوب می تواند بسیار کمک کننده باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین دیکشنری های آنلاین آلمانی را به شما معرفی کنیم:

 

1.      Duden آلمانی به آلمانی
 

دودن انجیل زبان آلمانی است و در رتبه‌ی یک لغت نامه‌های آلمانی قرار دارد، شما در این سایت علاوه بر پیدا کردن تمامی معناها علاوه بر معناهای منسوخ شده می‌توانید رسم الخط قدیمی واژگان را نیز پیدا کنید و میزان کاربرد یک واژه را متوجه بشوید.

 

2.      Langenscheid آلمانی به آلمانی
 

بعد از دودن لانگن شایت یکی از بهترین لغت نامه‌ها است، اگر کلمات ثقیل لغت نامه‌ی دودن برایتان دشوار است می‌توانید از این سایت بهره ببرید.

 

3.      LEO آلمانی به انگلیسی
 

در صورتی که سطح مطلوبی در زبان انگلیسی دارید، این سایت مناسب شما است؛ علاوه بر استفاده از لغت نامه شما می‌توانید از توضیحات گرامری رایگان این سایت استفاده کنید و سوال و جواب کاربران را در این خصوص بخوانید.

 

4.      Wort - آلمانی به فارسی – فارسی به آلمانی
 

این سایت از روی لغت نامه ارزشمند آقای دکتر فرامرز بهزاد نوشته شده است و جامع ترین دیکشنری آنلاین حال حاضر زبان آلمانی به فارسی و ی برعکس آن به شمار می‌رود، این لغت نامه‌ی آنلاین به دلیل مثال‌ها و اصطلاحات فراوان خود یکی از بهترین سایت‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی به زبان فارسی به شمار می‌رود.

 

5.      Bamooz – آلمانی به فارسی
 

دیکشنری آنلاین بیاموز یکی از دیکشنری‌های مختصر و مفیدی است که برای زبان‌آموزان بسیار به صرفه‌ است زیرا با مثال‌ها و اصطلاحات عجیب زبان آموز را گمراه نمی‌کند و حتی با پیشنهاد معانی زیاد برای یک واژه باعث سردرگمی زبان آموز نمی‌شود.

 

6.      Linguee
 

شما در این سایت هیچ مقاله و یا مطالب آموزشی‌ای پیدا نمی‌کنید بلکه در این سایت می‌توانید مثال‌های مربوط به یک واژه و یا یک عبارت را پیدا کرده و یا حتی ترجمه‌ی آن را به زبان انگلیسی مشاهده کنید؛ این سایت حکم دیکشنری‌های قدیمی کاغذی را دارد که در انتهای هر مدخل مثال‌های بسیاری از واژه و اصطلاحات مربوط به آن وجود داشت.

 

بهترین سایت‌های آموزش آنلاین گرامر زبان آلمانی

 

بهترین سایت‌های آموزش آنلاین گرامر زبان آلمانی

 

یادگیری هر زبانی نیازمند یادگیری گرامر آن می باشد. پس می توان اینطور بیان کرد که گرامر به اندازه مکالمه مهم است، در ادامه بهترین سایت های آموزش آنلاین گرامر زبان آلمانی را برای شما شرح خواهیم داد.

1.      Mein Deutschbuch
 

تمام مباحث گرامری مورد نظرتان را می‌توانید در این سایت پیدا کنید، برای هر مبحث توضیحات ساده و جامعی را با مثال‌های مناسب ارائه شده‌است.

 

2.      Deutschlernerblog
 

این وبلاگ همانند سایت پیشین اما مختصر و مفیدتر است، این وبلاگ هر معقوله دستوری را با ساده‌ترین واژگان توضیح داده‌است و استفاده از آن برای صرفه جویی در وقت می‌تواند مناسب باشد.

 

3.      Learnattack
 

این سایت متعلق به دودن است، در لرن اتک تمامی سوالات رایج گرامری پاسخ داده شده‌است و این سوالات تنها به حوزه گرامری محدود نمی‌شود؛ بلکه حتی به حوزه معنایی واژگان هم می‌پردازد و می‌توانید در این وبسایت برای مثال تفاوت معنایی میان دو فعل را پیدا کنید. 

 

بهترین برنامه‌ها و سایت‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی برای کودکان

 

بهترین برنامه‌ها و سایت‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی برای کودکان


 اگر کودک شما به زبان آلمانی علاقه مند است می توانید وب سایت هایی که در زیر آورده شده است برای او انتخاب کنید :
 

1.      Dandelin – Deutsch für Kinder
 

یک برنامه‌ی مناسب برای تبلت کودک شما است، تا بتواند جملات اولیه را در زبان آلمانی یاد بگیرد، در هر بخش داندلین به معرفی یک موضوع مانند یادگیری حروف، کیک پختن و.. می‌پردازد و با خواندن آهنگ‌های سرگرم کننده توجه کودکان را به خود جلب می‌کند و دایره لغات کودکان را با تمرین و تکرارهای خود افزایش می‌دهد.

 

2.      Deutsch info Kids

 

 

یکی از بهترین سایت‌های آموزش زبان آنلاین برای آموزش زبان آلمانی کودکان وب سایت  deutsch.info است؛ شما می‌توانید از این وبسایت 35 محتوای آموزشی رایگان را برای کودک خود دانلود کرده و شاهد پیشرفت فرزندتان در زبان آلمانی به واسطه‌ی این سایت باشید.

 

3.      Doulingo Kids
 

 برنامه‌‌ای رایگان برای آموزش زبان آلمانی کودکان می‌باشد در این برنامه با انواع آهنگ‌ها، بازی‌ها و ویدیوها کودک شما زبان آلمانی را یاد می‌گیرد و سپس می‌تواند تکالیف دسته بندی شده‌ی درون هر بخش را به پایان برساند.

 

بیشتر بخوانید: بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

 

سخن پایانی
 

آموزشگاه زبان گات با سال ها تجربه و چندین شعبه در تهران توانسته زبان آموزان بسیاری را با زبان شیرین آلمانی و دیگر زبان ها آشنا سازد. سایت های آموزش زبان آنلاین می توانند در روند یادگیری شما موثر واقع شوند. اگر شما وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری زبان را ندارید می توانید به صورت غیر حضوری در کلاس های آنلاین گات شرکت نمایید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

 

 

 


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ