احمد جعفر صالحی

مرکز زبان آلمانی گات

احمد جعفر صالحی بنیان گذار موسسه گات

جناب آقای احمد جعفر صالحی بنیان گذار موسسه گات با تلاش های پی در پی و روحیه خستگی ناپذیر توانستند در  سال 1388 شروع فعالیت آموزشگاه زبان گات را با افتتاح اولین شعبه آن را در منطقه آیت الله کاشانی تهران راه اندازی کنند. همچنین آقای احمد جعفر صالحی پس از گذشت مدت زمان کوتاه و  کسب موفقیت های چشمگیر و تقاضای بالای زبان آموزان تصمیم گرفتند تا شعبات دیگری در اقصی نقاط تهران و شهرستان گرگان تاسیس کنند که ثمره تلاش جناب جعفر صالحی تبدیل شدن موسسه گات به یکی از معروف ترین و گسترده ترین موسسات آموزشی زبان است.
 
 
 
احمد جعفر صالحی بنیان گذار موسسه گات
 
 
 

احمد جعفر صالحی مدیر موسسه گات

 
همان طور که گفته شد آقای احمد جعفر صالحی بنیان گذار موسسه گات و مدیر عامل تمام شعبات گات می باشد. آقای احمد جعفر صالحی مفتخر است که توانسته است بیش از 30000 زبان آموز فعال را در شعبات خود داشته باشد. همچنین از دیگر افتخارات مجموعه گات و آقای احمد جعفر صالحی بازدید معاون سفارت سوئد جناب پرلینر از کلاس های زبان سوئدی گات می باشد.
 
 
آقای احمد جعفر صالحی در صحبت هایی که به تشریح افتتاح موسسه پرداختند عنوان کردند که موسسه ی گات آماده یک جهش خیلی بزرگ در چند سال آینده است، جهشی که محدودیت زمان و مکان در آن نیست وبه زودی متوجه خواهیم شد که در آموزش چگونه می توانیم به صورت گسترده عمل کنیم .
 
 
 
احمد جعفر صالحی مدیر موسسه گات
 
 
 

آموزشگاه زبان گات

مرکز زبان گات  به عنوان یکی از مراکز تخصصی و شناخته شده می باشد. گفتنی است که آموزشگاه زبان گات تنها مرکز زبان  ارائه کننده تمامی زبان های رایج دنیا اعم از انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، چینی و غیره می باشد که زیر نظر آقای احمد جعفر صالحی و با تاکید در پیشرفت امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی به افراد حقوقی و سازمان ها با بالاترین کیفیت اجرا می گردد.
 
 
 

مهم ترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات 

• اساتید مجرب و با انگیزه            
• توجه ویژه به سیستم و کیفیت آموزشی
• به کار گیری جدید ترین متد های آموزشی
• ارائه پکیج های غیر حضوری برای تمامی زبان ها
• محیط آموزشی آرام و مناسب
• امکان برگزاری کلاس ها برای تمامی سنین 
• ارائه مدرک رسمی در پایان دوره های آموزشی
 
 
 
 
آموزشگاه زبان گات
 
 
 

مشاوره و پشتیبانی بیش از 4500 زبان آموز آیلتس در گات

بسیاری از زبان آموزان در یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در آزمون آیلتس با مشکل مواجه می شوند و در بسیاری از موارد هدف و انگیزه خود را از دست می دهند و در چنین شرایطی به مشاوره و پشتیبانی آموزشی نیاز خواهند داشت.
مرکز زبان گات با تعیین سطح زبان آموز در ابتدای مسیر برنامه ویژه ای برای مطالعه متقاضی در نظر می گیرد تا بتواند به صورت خودخوان  زبان انگلیسی را یاد بگیرد. در این تعیین سطح 4 مهارت اصلی آیلتس سنجیده می شود و سپس نقطه ضعف زبان آموز در هر زمینه ای که باشد برطرف خواهد شد.
 
 
 

شعبات آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات برای رفاه حال زبان آموزان در بیشتر نقاط تهران دارای شعب می باشد که در حال حاضر دارای 6 شعبه در تهران و 1 شعبه در استان گرگان(گلستان) است و آماده ارائه خدمات به زبان آموزان گرامی می باشد. 
 
 
 
شماره تماس شعب گات
 


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ