مدت زمان اعتبار مدرک گوته

مرکز زبان آلمانی گات

آزمون گوته، یکی از آزمون های پرطرفدار آلمانی است که هم برای بزرگسالان و هم نوجوانان برگزار می شود. اما اعتبار این آزمون ۲ سال است و  هزینه ی زیادی هم دارد؛ از همین رو پیشنهاد می شود که حتما آمادگی کافی داشته باشید و پس از آن در این آزمون شرکت کنید. برای آمادگی در آزمون گوته و موفقیت در آن می توانید مرجع تخصصی زبان آلمانی را انتخاب کنید.

 

اعتبار مدرک زبان آلمانی چقدر است؟ 

اعتبار مدرک زبان گوته ۲ ساله می باشد؛ اما بسیاری از شرکت های آلمانی برای جذب نیرو، کسی را انتخاب می کنند که از آزمون آن ها بیشتر از دو سال نگذشته باشد. اگر مدارک گوته  را برای اخذ اقامت در کشور های اتریش، سوییس و یا آلمان دریافت کرده اید، می توانید مطمئن باشید که  مدرک زبان آلمانی گوته شما هرگز  تاریخ انقضا نخواهد داشت.


 

مدت زمان اعتبار مدرک گوته

 

انواع آزمون های زبان آلمانی

زبان آلمانی آزمون های معتبر متفاوتی دارد که گوته یکی از بهترین آن هاست. این آزمون انواع مختلفی دارد:


‏Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom
‏Goethe-Zertifikat C1
‏Goethe-Zertifikat B1

آزمون goteh zertifikat

آزمون گوته زبان آلمانی از آزمون های بین المللی می باشد که برای ارزیابی آلمانی بکار می رود. 
این آزمون در کشور ما هم زیر نظر مؤسسه گوته برگزار می شود و سطوح آن از A1 تا C2 است. شایان ذکر است که آزمون گوته صرفا برای کسانی که دوره های آموزشی را گذرانده اند نیست بلکه همه مختارند که شرکت کنند و با توجه به سطحی که هستند اگر نمره ی مورد نظر را کسب کنند قبول خواهند شد. 

 

مدت زمان اعتبار مدرک گوته

 

آزمون testdaf زبان آلمانی

آزمون تست داف یکی از بهترین آزمون های بین المللی زبان آلمانی است که برای ورود به دانشگاه های آلمان مناسب می باشد. این آزمون در ۵۳۰ مرکز آزمون در ۱۰۰ کشور مختلف ازجمله ایران انجام می‌شود. از همین رو می توانید قبل از اینکه به آلمان سفر کنید، مدرک این آزمون را در ایران دریافت کنید. همچنین هم به صورت کاغذی و هم کامپیوتری برگزار می شود. 

 

مدت زمان اعتبار مدرک گوته

 

مدرک زبان آلمانی گوته

اگر قصد تحصیل ‌یا اقامت در کشور آلمان را دارید، مدرک زبان آلمانی گوته کاملا معتبر و کاربردی است. همانطور که در کشور های انگلیسی زبان مثل کانادا، آمریکا و انگلیس مدرک آیلتس و تافل اعتبار بالایی دارند. در کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت می کنند مثل آلمان، اتریش، سوئیس، لیختنشتاین به یک مدرک زبان آلمانی معتبر نیاز است. البته در برخی از مقاطع تحصیلی با ارائه مدرک انگلیسی هم می توانید به تحصیل بپردازید.

 


ارسال دیدگاه :


شعبات گات در سراسر ایران

پشتیبانی در واتساپ